⭐Best price!⭐Unique 10% CASHBACK!⭐High quality!⭐Discounts due to the amount of the order! ⭐Manufactured in the USA and EU! ⭐Approved by the professionals!⭐All valid promotions!
⭐Best price!⭐Unique 10% CASHBACK!⭐High quality!⭐Discounts due to the amount of the order!⭐Manufactured in the USA and EU!⭐Approved by the professionals!⭐All valid promotions!

Доглянуті руки жінки. Необхідність чи данина моді? ⠀

Раніше вихований чоловік, при зустрічі з жінкою, – цілував їй руку. В наш час, ознаменоване активною боротьбою жінок за рівноправність, ця традиція майже віджила себе.

Сьогодні чоловік і жінка при зустрічі частіше обмінюються рукостисканнями, хоча в деяких країнах, наприклад, в Польщі, традиція цілувати дамам руку збереглася до сих пір, і полячки не бачать в такій формі вітання нічого принизливого.

У будь-якому випадку, при зустрічі – жінка демонструє свої руки. Сухі, шорсткі або спітнілі долоні, вкриті тріщинами і ранками, увінчані поламаними нігтями в обрамленні колючих задирок, виробляють аж ніяк не найсприятливіше враження на вашого візаві, і сама форма вітання, в цьому випадку, відразу відійде на 3-й план.

На жаль, багато дівчат допускають таку помилку. Приділяючи багато уваги макіяжу і догляду за обличчям, вони майже не дбають про стан своїх рук. Подібні прогалини «спливають» в самий невідповідний момент і призводять до дуже сумних наслідків. Висновок приходить сам собою: догляду вимагає все жіноче тіло. І якщо не заради інших, то просто заради себе. Адже коли ти доглянута від кінчиків волосся до кінчиків нігтів, то самооцінка злітає сама по собі!

0
  Cart
  Empty a CartCart is empty
   Generic selectors
   Exact matches only
   Search in title
   Search in content
   Post Type Selectors
   Search in posts
   Search in pages

   You have selected the Ukrainian language. Do you want to be redirected to reneo-manicure.com.ua, operating only in Ukraine?

   Welcome to reNeo manicure!
   We are always happy to answer any of your questions.

   protected by reCAPTCHA PrivacyTerms

   YOUR CASHBACK IS