⭐Best price!⭐Unique 10% CASHBACK!⭐High quality!⭐Discounts due to the amount of the order! ⭐Manufactured in the USA and EU! ⭐Approved by the professionals!⭐All valid promotions!
⭐Best price!⭐Unique 10% CASHBACK!⭐High quality!⭐Discounts due to the amount of the order!⭐Manufactured in the USA and EU!⭐Approved by the professionals!⭐All valid promotions!

? Скільки можна носити гель-лак?

? Скільки можна носити гель-лак?
Коли правильно робити корекцію?
Час носіння гелю-лаку (гелю, акрилу, полігелю) залежить від кількох факторів:
-? Стану натуральних нігтів – якщо свої нігті тонкі, ламкі і пошкоджені, то краще не переношувати покриття, тому що можливі відшарування матеріалу з боку відрощеного вільного краю і відколи в «стресових зонах». Особливо якщо майстер використовує жорсткі бази або гелі, що не зберігають еластичність. Середній час до корекції – від 10 днів до 2,5 тижнів.
-? Швидкості росту нігтьової пластини – є чимало людей з прискореним метаболізмом (обміном речовин) і свої натуральні нігті, як і волосся, у них ростуть швидко. Це, з одного боку, добре, а з іншого не дуже – корекцію теж доведеться зробити швидше – через 2-2,5 тижні. Трохи продовжити час зможе непомітний дизайн (френч, нюд), а також техніка промальовування глибоко «під кутикулу». А якщо, навпаки, свої нігті ростуть повільно, то корекцію можна робити набагато пізніше – навіть до 6 тижнів! Є й таке, так!))
-? Способу життя і активності ручної праці. Напевно всі вже знають, що з гелевим покриттям набагато зручніше чистити сковорідки, мити ванну кімнату і робити ремонт. ? Але, на жаль, міцності манікюру це не додає. Жорсткий механічний вплив дряпає і псує глянець, побутова хімія пересушує кутикулу і шкіру рук, а тривале замочування у воді може порушити зчеплення і викликати передчасні відшарування. Тому краще мінімізувати ризик – скоротити небезпечні дії руками і завжди використовувати хороші рукавички. Стандартний час носіння матеріалу – 3 – 3,5 тижні. -? Якості матеріалів і професіоналізму майстра. Звичайно, краще вибирати перевірену сертифіковану продукцію, читати відгуки і рекомендації щодо їх правильного використання. Але навіть самий хороший гель може носиться погано, якщо він потрапив в «неправильні» руки майстра. Тут необхідні кваліфіковані знання анатомії і фізіології нігтя, вміння безпечно зняти попередній матеріал, зробити манікюр і обробку нігтя, дотримати правильну архітектуру при моделюванні і опилі, а також багато інших моментів, для яких потрібно постійне навчання та досвід роботи.

0
  Cart
  Empty a CartCart is empty
   Generic selectors
   Exact matches only
   Search in title
   Search in content
   Post Type Selectors
   Search in posts
   Search in pages

   You have selected the Ukrainian language. Do you want to be redirected to reneo-manicure.com.ua, operating only in Ukraine?

   Welcome to reNeo manicure!
   We are always happy to answer any of your questions.

   protected by reCAPTCHA PrivacyTerms

   YOUR CASHBACK IS